Postel s nebesy byla dříve výsadou šlechtického lidu a obyčejní smrtelníci si o takovém luxusu mohli nechat jen zdát. Naštěstí dnešní doba je úplně jiná a postele ozdobené romantickými nebesy si tak může dovolit úplně každý. Možná i na vás tento typ lůžka působí elegantně a do obyčejné ložnice nevhodně. To je ale škoda, neboť postele s nebesy v sobě kombinují neskutečnou romantiku, úctyhodné pohodlí a vzhled, kterým si vás hravě získají již na první pohled. I na nás udělaly dojem, a proto jsme se rozhodli vytvořit dnešní článek. Pojďte se nechat okouzlit jejich šarmem i nápadem a kdo ví – možná si pod vánoční stromeček taky jednu nadělíte!

ID-100226853

Vzhled, kterému jednoduše nelze odolat

Jestli vás na posteli s nebesy zaujme jako první, pak je to její design. Tomu dokáže odolat skutečně jen málokdo. Postele s nebesy jsou noblesní a působí dojmem, že jste se vrátili o několik let zpátky časem. Nemusíte se ale bát – současná nabídka je natolik pestrá, že mezi rozmanitou škálou lůžek můžete narazit na modely moderní i evokující dávné časy. Zkrátka jak je každému libo, vybrat by si zaručeně dokázal úplně každý.

Ani po materiálové stránce nebudete ochuzeni

Co se materiálů týče, nemusíte se bát, že byste byli ošizeni. Postele s nebesy se vyrábí jak dřevěné, tak třeba i kovové nebo v kombinaci těchto dvou materiálů. Jakému modelu dáte přednost záleží jen na vás. Zatímco robustní dřevěné postele vyrobené z masivu se hodí klasických interiérů, postele z kovu naopak oceníte v prostorech, které jsou laděny do moderny. I v tomto případě si každý přijde na své, tak se toho nebojte a klidně si jednu vyberte!

Pohodlí se nemusíte bát!

Je pro vás u postele nejdůležitější pohodlí? Pak věřte, že postel s nebesy vám ho poskytne maximum! Spát na tomto lůžku pro vás bude skutečným zážitkem. Při pohledu nahoru uvidíte lehká nebesa, která vykouzlí tu správnou romantiku a kdo ví – možná vás naladí k nějaké příjemné akci ve dvou.

Fotografie publikována se svolením Sira Anamwong FreeDigitalPhotos.net