Kuchyně je místem, kde si právem zasloužilo označení „srdce domova“. Každý den se tu scházíte s rodinou, stolujete společně u jednoho stolu a navzájem si vykládáte zážitky z uplynulého dne. Zvláště ženy tráví v kuchyni spoustu času, proto se není čemu divit, když právě ony jednoho dne dospějí k názoru, že je tento interiér nudný a nutně vyžaduje proměnu. Ne každý si může dovolit ze dne na den naplánovat kompletní renovaci kuchyně, proto jsme se rozhodli vytvořit dnešní článek, ve kterém vám přinášíme užitečné a především cenově dostupné fígle, které vaší kuchyni dodají šmrnc!

ID-10044199

I na maličkostech záleží

Jestliže chcete skutečně rychlou a cenově přijatelnou proměnu, pak svou pozornost zaměřte na místo mezi spodní a horní linkou. Jestliže tam máte obklady, pak máte vyhráno! Vyměnit obklady nestojí svět a kuchyně rázem dostane úplně novou neokoukanou tvář, do které se zamilujete.

Stačí si jen vybrat nějakou pěknou barvu nebo zajímavý motiv, najít si trochu volného času a proměna může začít!

Barvy, barvy, barvičky

K proměně kuchyně mohou velmi snadno dopomoci i barvy. Pokud s nimi budete umět pracovat, pak získáte levnou změnu, která celý prostor rozzáří. Sázkou na jistotu mohou být barevné spotřebiče, kterými můžete nahradit ty stávající. Samozřejmě nemusíte utrácet tisíce, i v levnějším odvětví se dají pořídit parádní kousky.

Inspirovat se můžete i v retro spotřebičích, které se začínají dostávat do podvědomí stále více lidí.

Fotografie publikována se svolením Ambro FreeDigitalPhotos.net