Digitální věk přináší spoustu zajímavých výhod. Internet nás ochrání od nutnosti něco vyřizovat osobně a jezdit do obchodu nebo na pobočku banky, kde bychom dříve strávili třeba celé odpoledne. Teď už stačí jen pár kliknutí nebo vyplněných online formulářů a vše se vyřídí dřív, než bychom kdy dříve čekali.

Uspořit čas a nervy, přesně to je krédo internetové sítě, stabilní připojení je už takřka ve všech tuzemských domácnostech. A právě díky němu si můžeme prohlédnout nejednu nabídku pojištění a případně pak uzavřít výhodnou dohodu.

Moderní svět má bohužel celou řadu hrozeb

I když žijeme v poměrně klidné době, poslední válka byla před několika generacemi a ekonomice se nedaří vůbec špatně, stále je tu mnoho rizik, se kterými musíme počítat. Většinu z nich však naštěstí umí pokrýt komplexní pojištění majetku, které přijde ke slovu nejen při požáru, za který mohla zapomenutá čajová svíčka.

bydleni4you.cz_ergo_cz_01

Vlastně je to nepříjemná náhoda, ale právě takové si v životě nevybírají a udeří, když ji vůbec nečekáme. Takových případů může být hodně, odjedeme na dovolenou, ale prasklé potrubí vytopí sousedy, přijdeme o klíče, náš dům zasáhne na kritickém místě blesk během prudké bouřky. Jak je ale řešit bez adekvátní pojistky, že? Jen těžko, a především velmi draze!

Sjednání přes internet aneb ušetřené hodiny času

Dnes si můžete majetkové pojištění online dohodnout už během pár minut, stačí minimum základních údajů – kromě těch kontaktních vlastně prakticky žádné další nepotřebujete. Snad jen bude pojistitele pochopitelně zajímat rozloha vašeho bytu nebo domu, respektive metry čtvereční obytné plochy.

bydleni4you.cz_ergo_cz_02

Z nich se vypočítá roční pojistné, takový paušál je maximálně spravedlivý ke všem bez ohledu na okres bydliště, věk nebo sociální situaci. A mimochodem, když jsme u tématu pojištění, právě to cestovní vybírejte také hodně pečlivě…