feng-shui-bedroom-2

Ložnice podle feng – šuej přináší pocit harmonie už na první pohled

Mnoho lidí nevěnuje dostatečnou pozornost své ložnici s tím, že se tam chodí pouze vyspat. Spousta z těchto lidí si stěžuje na nekvalitní spánek nebo nespavost a neví, že k odstranění zmiňovaných vad stačí kolikrát tak málo. Stále populárnější je tradiční čínské učení feng-šuej. Vyzkoušejte pár zásad a sami se přesvědčíte, že není potřeba ládovat do sebe pilulky na spaní ani dlouhé hodiny počítat ovečky. Málokdo připouští, že do ložnice nechodí jen spát – feng-šuej totiž dokáže zkvalitnit i váš sexuální život.

Několik rad a tipů

Pokud dodržíte následujících pár rad, určitě budete nadšeni. Postel by měla být umístěna naproti dveřím, to je pravidlo pro váš vnitřní klid. Pokud jste pár, pak myslete na to, že jednolitá matrace vašeho letiště je tím správným řešením. Oddělené matrace by mohly mít za následek odcizení partnerů. Nábytek, jehož ostré rohy směřují k posteli, otočte tak, aby byly rohy nasměrovány jinam. Je to z důvodu šíření negativní energie. Pokud máte v ložnici obrazy pochmurné nebo přímo hororové, vyměňte je za pozitivně laděná díla. Jestliže chcete vylepšit sexuální život, zapomeňte na hračky v posteli (plyšáky, autíčka apod.). Tyto věci evokují dětství. Pokud máte potřebu mít v ložnici zrcadla, neměla by se v nich odrážet postel. Podle učení feng-šuej totiž ze dvou lidí dělá čtyři a vede k nevěrám.

excellent-feng-shui-bedroom-paint-colors-with-photo-of-painting-fresh-at-ideas

Veselé a světlé barvy jsou vhodné pro udržení pozitivních myšlenek

Vašemu klidnému spánku pomůže i to, že v ložnici nebude nic rušivého (televize, počítač, rádio). Do ložnice nechodíte jen přespávat. Myslete na to, že spánek a relaxace je pro vaši tělesnou i duševní schránku nezbytností.