Rádi byste získali pocit bezpečného bydlení a máte pocit, že na zabezpečení veškerých služeb a povinností na to sami nestačíte? V tom případě je nejvyšší čas začít spolupracovat se společností Parkers, která je skutečným odborníkem na zajištění kompletního servisu správy domu s minimální osobní účastí vlastníků jednotek, nebo členů družstva.

pod-stadionywwwPomoc u společnosti Parkers najdou především společenství vlastníků jednotek a bytová družstva. Společnost Parkers zajistí na vysoké úrovni veškeré služby v ekonomické i technické správě. Domluvit se s naší společností můžete, jak na poskytnutí kompletního servisu, tak zažádat o spolupráci v případě dílčí služby. Služeb společnosti Parkers se v hlavním městě České republiky rozhodly využít společenství vlastníků jednotek a bytových družstev v Praze 5. Její zkušenosti i veškeré ostatní informace o společnosti Parkers najdete na této webové adrese www.svjonline.cz. Ačkoliv společnost Parkers sídlí v Praze a je tak vyhledávána zejména u správy nemovitostí Praha 5 a jiných částí Prahy, své služby nabízí také společenství vlastníků jednotek a bytových družstev v jiných městech České republiky. V rámci České republiky správa nemovitostízajišťuje veškeré služby pomocí programu IFM24. Tato služba je poskytována nonstop a zahrnuje vedení účetnictví, předpisy a vyúčtování záloh.

Veškeré tyto služby jsou poskytovány za velmi výhodnou cenu od 119 Kč bez DPH za měsíc a bytovou jednotku. Se společností Parkers se Vám podaří měsíčně ušetřit peníze a přitom budete mít veškeré záležitosti v naprostém pořádku. Spolupráce se společností Parkers vede k efektivnímu hospodaření.

Foto: svjonline.cz