Oddělená ložniceOddělené ložnice – znáte tento trend? Zatímco v zahraničí se nejedná o nic neobvyklého, u nás se tento trend zase až tak často nevídá a většina lidí se za to dokonce i stydí. A přitom vůbec není důvod. Spánek je pro vaše životy velice důležitý, jelikož právě v tomto procesu nabíráte nové síly, vaše tělo se regeneruje a právě proto je třeba, aby jste během spánku nebyli ničím rušeni. Spánek separé prospívá vašemu zdraví, ale i partnerskému soužití. Rozhodně se nemáte za co stydět! Zařiďte si oddělenou ložnici, do které vašeho partnera pustíte jen na chvíli!

Co vám oddělená ložnice přinese?

Pohráváte si s otázkou, zda mají oddělené ložnice nějaké výhody? Samozřejmě, že mají a rovnou celou řadu! Sexuologové by vám potvrdili, že spoustě lidí je příjemné, vrátí-li se o pár let zpátky a znovu zažijí, jak se jejich partner dobývá do ložnice. Pozitivně to přispívá k upadajícímu sexuálnímu životu. Dále vám přinášíme několik pozitiv, které vás možná přesvědčí, že oddělené ložnice zkrátka mají něco do sebe:

  • Nebudete muset sledovat svou drahou polovičku, jak spí s otevřenou pusou nebo si slintá do polštáře.
  • Ačkoli vidět vašeho manžela, jak se ubírá ke spánku tak, jak ho Bůh stvořil – úplně nahý – může být příjemné, má-li na nohách ponožky vytažené až ke kolenům už tak sexy není…
  • Měli jste ve společné ložnici televizi, se kterou vás manžel i několikrát za noc rušil, protože se chtěl dívat na pozdě vysílané sportovní pořady, zatímco vy jste chtěla spát? Od teď budete mít klid!

Přiznat, nebo nepřiznat?

Máte v partnerském stavu problém? Pak možná přemýšlíte nad tím, zda si to přiznat nebo ne. Jsou lidé, kteří si to řeknou na rovinu a nic před sebou netají – tudíž ani vzájemný problém jeden s druhým. Ovšem jsou i tací, kteří se přiznání bojí. Máte-li problém, řešte ho. Jakmile dospějete do fáze, kdy se na oddělených ložnicích domluvíte, začnete je zařizovat. Jak? Inu úplně stejně jako každou normální ložnici, kterou jste až doteď sdíleli společně. Základem je postel. Myslete na to, že musí být dostatečně pohodlná, přeci jenom bude využívána každý den. A bylo by nefér, aby se jeden z partnerů vyspal královsky a druhý trpěl jako pes…