imagesOdvěká otázka při vybavování koupelen zní „vana, nebo sprchový kout“? Klíčovými argumenty při rozhodování jsou „napustím si rád vanu“ a „nemám moc času“. Co když ale potřebujete optimální řešení ve stylu zlaté střední cesty?

Zlatou střední cestou při vybavování koupelny a rozhodování se mezi vanou a sprchovým koutem je vana uzpůsobená i sprchování. Ve vaně se totiž sprchovat můžeme, ale ve sprchovém koutě si asi těžko napustíme vanu.

Co potřebujeme?

Chceme-li najít ideální řešení, měli bychom si pořídit vanu se sprchovou hadicí. Co dál k takové vaně budeme potřebovat?

Abychom si nezamokřili celou koupelnu, bude se nám hodit zástěna. A abychom si neublížili, budeme potřebovat protiskluzovou podložku.

Vanová zástěna dodá koupelně šmrnc

Vanová zástěna však nemusí být jen nudným a praktickým prvkem. Vanová zástěna může určit ráz celé koupelny. Zástěna či také závěs tvoří dost velký povrch, který zakrývá velkou část koupelny, proto je potřeba vybírat opatrně a podle vybavení zbytku koupelny.

Můžete si pořídit zástěnu posuvnou, skládací, otvírací, skleněnou i plastovou. Chybu neuděláte, zvolíte-li retro závěs jako ze zlatých šedesátých.