Zejména v malých domácnostech řeší jejich majitelé problém s tím, jak uzpůsobit jejich interiér tak, aby zde bylo k hnutí a zároveň měli i dostatek místa pro nábytek, kam bude moci uskladnit oblečení a další věci. Máte-li tento problém i vy, pak pro vás máme jeden skvělý tip – vestavěné skříně.

Nedostatkem místa nejvíce trpí garsonky a podkrovní byty

Vestavěné skříně zajistí potřebný dostatek místa /

Vestavěné skříně zajistí potřebný dostatek místa /

Potíže s nedostatkem místa nejvíce trápí ty z vás, kteří bydlí v malých garsonkách, případně v podkrovních bytech, které navíc mají atypické rozměry a šikmé stěny. Postavit sem klasickou skříň není dobrým řešením. Zabere totiž strašně moc prostoru a v místnosti pak není k hnutí. Interiér se natolik stísní, že máte skoro pocit, jako byste žili v nějaké krabici. Úložného prostoru ani tak není dostatek. Vyřešit se to právě pořízením vestavěného nábytku.

Vestavěné skříně využívají maximum prostoru

Vestavěné skříně jsou perfektním způsobem, jak získat dostatečně velký úložný prostor pro vaše věci, maximálně využít volného místa a přitom zachovat vzdušnost interiéru tak, abyste se v něm necítili příliš stísněně.

Lze je vyrobit i s atypickými rozměry a tvary

Vestavěné skříně mnohdy působí komfortním dojmem /

Vestavěné skříně mnohdy působí komfortním dojmem /

Je to dáno tím, že jsou vestavěné skříně vyráběny přímo na míru. Usazují se těsně ke stěnám a stropům, přičemž mohou zohledňovat i atypické prostory místnosti, zkosené stěny apod. Můžete využít třeba i prostor pod schodištěm, který by jinak byl zcela bez užitku.

I malá místnost díky vestavěnému nábytku působí útulně a prostorně

Díky vestavěnému nábytku i malá místnost vypadá opticky pohodlně a útulně. Nevyčnívají zde rohy skříní do volného prostoru, nábytek ladně přiléhá ke stěnám, vše působí elegantně a přirozeně. Je samozřejmě nutné, aby byl vyroben přesně na zakázku. Vestavěné skříně a také například i kompletní kuchyně na míru vám zhotoví výrobce JN Interier, jedna z předních českých firem, která se zabývá výrobou moderního nábytku na zakázku. Pro lepší představu se podívejte do fotogalerie kuchyní, v níž najdete ukázky realizovaných interiérů, které firma vytvořila pro své klienty.