Dnešní trh nabízí široké možnosti, co se týče jakéhokoli vybavení do bytu. Na své si tak přijdou vlastníci velkých i malých bytů, symetrických i asymetrických, no prostě všech různých tvarů, velikostí a stylů. Dnes se však nebudeme bavit o veškerém vybavení pro váš byt, ale jen a jen o umyvadlech. Jaká umyvadla můžete sehnat?

Firmy vyrábějící koupelny a specializovaná koupelnová studia vyrábějí a nabízejí sanitární keramiku, která je uživatelsky velmi příjemná a přizpůsobivá. Zaměřují se na čisté linie, design a mnohdy i luxusní vzhled, který v nedávné době přišel do módy.

Malá koupelna

Doba bezdotykových baterií

Ke každému umyvadlu patří kohoutek s baterií. Letošní rok bude ve znamení bezdotykových baterií, které jsou plně funkční, estetické a hlavně pohodlné. Je konec otáčení a mačkání kohoutku, stačí jeden pohyb ruky a spustí či vypne se vám voda. Bezdotykové baterie navíc zamezí věčně kapajícím kohoutkům v jejich kapání.

Baterie na dálkové ovládání

Další vymožeností jsou baterie na dálkové ovládání, která je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, seniory či handicapovanými.