Léto je v plném proudu. Vysoké teploty sahající až ke třiceti stupňům, spalující sluneční paprsky, jež rozpalují kůži, azurově modré nebe bez jediného mráčku a chladivé nápoje, jež dodají to správné osvěžení. Přesně tak – bez osvěžujících nápojů, dezertů či zmrzlin se v letních parnech zkrátka neobejdete. Samozřejmě však stále platí, že studené nápoje jsou v horkých dnech pro lidský organismus pořádný šok, a proto by se měly konzumovat opatrně, i přesto se jim ale nemusíte vyhýbat. Na druhou stranu zteplalé nápoje a rozteklé moučníky, u jejichž přípravy jste v kuchyni strávili hodiny, rovněž nejsou zrovna dvakrát vábivé. Co by vám v letních dnech, kdy teploty nezastavitelně stoupají vzhůru, nemělo chybět v kuchyni?

Různorodá tvořítka na led


Tvořítka na led

Tvořítka na led vám jistě nemusíme dlouze představovat. Dají se sehnat v nespočetně podobách a možná i vy máte jednu takovou vychytávku doma. Kromě klasických tvarů, na které jste všichni zvyklí, se dají pořídit i zajímavé, pestré a zábavné tvary – jako například upíří zuby, úsměvy, smajlíky, parníky a jiné. Každý si tak dokáže vybrat takový kousek, který mu nejen zchladí nápoj, ale rovněž i rozveselí den.

Domácí zmrzlina hotová raz dva

Tvořítka na zmrzlinu

Nebojte se, nebudeme vás zde nudit receptem na domácí zmrzlinu. Naopak se společně podíváme na zmrzlinová tvořítka, díky kterým vytvoříte hravé a chutné zmrzky, jež potěší nejen děti. I v tomto případě rozhodně máte z čeho vybírat, tvarů a možností k dostání je více než dost. Vyberte si takový, ze kterého vám bude zmrzlina nejvíce chutnat!

Pochoutky, které déle vydrží

Chladící box

Zmrzlina a led k létu neodmyslitelně patří. Kromě těchto dvou dobrot si jistě připravujete i nejrůznější chlebíčky, jednohubky či dorty a to zvláště tehdy, kdy čekáte návštěvu. Aby se vám připravené pohoštění teplem nezkazilo, uzavřete jej do speciálního boxu, který disponuje chladící částí – ta pokrmy udrží déle čerstvé.