Přemýšlíte, jak vyzdobit váš domov? Pak není nic jednoduššího, než použít k tomu věci, které se vám doma povalují a se kterými si nevíte rady. Tak například, málokdo ví, kam doma věšet či skládat šátky. Dnes se tedy podíváme na možnost jejich uskladnění i jejich využití namísto dekorací. Není nic příjemnějšího než spojit praktické s estetickým.

32603_begehbarer_kleiderschrank_einrichten_ikea_stolmen

Já tedy nevím, jak vy, ale já mám množství šátků, na které již nemám volnou poličku a které vlastně nemám vůbec kam uložit, a tak jsem se jeden den zamýšlela, co s nimi a hlavně kam s nimi. V tom jsem si uvědomila, že jedna stěna mi připadá nějak prázdná.

Byla to stěna u okna. Nad celou touto stěnou se táhne garnýž, a tak jsem ji využila. Vzala jsem provázek, šátky a začala jsem vyrábět úložný prostor na šátky.

Na garnýž jsem navázala provázek do tří obloučků, tak aby šly postupně od nejmenšího po největší. Na každý oblouček jsem pak navázala či jen přehodila šátky, které tak vytvořily dojem orientálních záclonek.

Obloučků můžete udělat i více a zavěsit na ně cokoli dalšího. Když jsem například dostala k narozeninám kytici růží, tak jsem vytvořila ještě jeden nejmenší oblouček a na něj jsem růže umístila, tak aby se mohly usušit.