Velký úklid domu je noční můrou mnoha hospodyněk, někdy i mužů. Zejména ve větších domácnostech zabere klidně i celý víkend, zvlášť jste-li na to úplně sami. Jak se tedy vypořádat s touto nutnou činností, aniž byste se museli zbytečně trápit? Pozvěte si profesionální úklidovou firmu.

Jak poznat dobrou úklidovou firmu?

Firem, které se specializují na domácí i firemní úklid, je dnes celá řada. Jen ty kvalitní však dokážou skutečně pomoci. Jak se taková dobrá firma pozná? Už při prvním kontaktu vám musí být schopna a ochotna nastínit celkovou cenu za vykonání prací. Zároveň by měla nabízet komplexní práce, nejen pouze vytírání podlah a luxování. Právě tyto činnosti totiž při „velkém“ úklidu patří k těm nejlehčím.

Úklidová firma se bude hodit pro pořádek i u vás doma /

Úklidová firma se bude hodit pro pořádek i u vás doma/

Profesionální úklid zahrnuje celou řadu činností

Na úklid kanceláří i domů si pozvěte firmu Delta Servis, která v oboru působí už téměř 25 let. V rámci svých služeb nabízí kromě klasického mytí podlah a luxování také čištění koberců špičkovými průmyslovými stroji, dále pak mytí oken, čištění žaluzií. V neposlední řadě se na ni obraťte v případě, že potřebujete provést úklid firmy či domácnosti v koupelně a na toaletě. V případě zájmu vám firma zajistí také mytí nádobí, vynesení odpadků.

Rychlá a snadná domluva je základem

Při využití kompletní nabídky se o nic nemusíte starat. Pouze stačí zavolat, případně se objednat přes poptávkový formulář, na jehož základě se s vámi spojí zástupce společnosti a domluví si osobní schůzku. Pak už následují samotné úklidové práce, které firma provádí s maximální precizností a přitom rychle. Za pár hodin bude váš dům jako nový.

Při vykonávání úklidových prací je také potřeba zmínit, že Delta Servis používá pouze kvalitní značkové prostředky, které jsou šetrné k životnímu prostředí, nábytku a vybavení prostor. Zároveň klade důraz na to, aby během prací nedošlo k poškození a poničení žádného zařízení vaší domácnosti či kanceláře.

Proč se namáhat s úklidem, když si můžete pozvat skutečné profesionály? Těch pár stovek, maximálně tisícovek, na které vás úklidová firma vyjde, se rozhodně vyplatí. Už jen z hlediska časové úspory a pohodlí.