stažený soubor

Kamery zachytí každou nečekanou situaci

Nezvaná návštěva může způsobit nemalé problémy. Způsobů, jak zvýšit bezpečnost, která jak se zdá, se stává čím dál tím důležitější, se nabízí ve více variantách nebo kombinacích. Klíče ponechané v zámku, nezamčená vrata a pootevřená okna se už staly minulostí a naopak poskytují velmi dobré podmínky zlodějům. Předejděte nepříjemnostem spojenými s krádežemi vhodným zabezpečením.

 Nenechte se ohrozit

Nejčastěji se do bytu, domu či chaty dostanou zloději jednoduše přes dveře. Vstupní dveře by tedy měly být první věcí, o jejíž výměně budete uvažovat. Na výběr máte z více bezpečnostních tříd a typů dveří. Záleží pouze na vás, jak situaci zhodnotíte. Dveře jsou také protihlukové a určitý čas odolné proti požáru. Bezpečnostní dveře v kombinaci se zabezpečovacím příslušenstvím není možné vysadit z pantů nebo vypáčit. Dveře jsou rovněž charakteristické svou mírou odolnosti proti mechanickému poškození. Ve dveřích by neměl chybět bezpečnostní zámek, který také pomůže zabránit vniknutí cizí osobě. Pokud bydlíte v přízemí, pak byste měli zvážit i zabezpečení oken. Využít můžete bezpečnostní fólie, které se instalují na vnitřní stranu oken. Fólie jsou průhledné a zamezí nechtěnému vniknutí. Navíc je okno chráněno také před dopady nepříznivého počasí například krupobití. Stejně jako u dveří si můžete pořídit celá bezpečnostní okna rovněž dle vašich požadavků a vyhovující bezpečnostní třídy.

PLIENINIS SKYDAS

Bezpečnostní dveře vás uchrání před zloději

Vysoce účinným způsobem ochrany je kamerový systém. Přehled, který díky kamerám budete mít, je k nezaplacení. Kamery snímají ve velmi kvalitním rozlišení a tak budete schopni pachatele jasně rozpoznat. Klasickým efektivním způsobem, jak dále domov ochránit, jsou bezpečnostní alarmy. Při zachycení pohybu nebo náhlé změně teploty spustí obrovský rámus. Dnes již není výjimkou přímé spojení alarmu a bezpečnostní firmy, která při jeho spuštění přispěchá na pomoc a informuje vás. Užijte si tak dovolenou mimo bydliště s klidným pocitem!