refinishing-metal-kitchen-cabinets

Kov v kuchyni je perfektní volbou

Při vytváření interiéru a jeho doplňování prvky, které zvyšují jeho útulnost a také individualitu, se projeví váš osobní vkus a styl. Není proto možné říci, že nejlepší jsou textilní nebo plastové prvky či doplňky z přírodních materiálů. Je skutečně pouze na vás, kterým směrem se bude vyvíjet podoba vašich domovů a my vám rádi přineseme krátké seznámení s jednotlivými materiály a doplňky.

Kov – krása lesku

interior-modern-livingroom

Pomocí kovu můžete vytvořit originální a nápadité dekorace

Kovové doplňky si získávají čím dál větší oblibu a to díky krásnému lesku, čistým plochám a široké využitelnosti. Kov je nenáročný na údržbu a čištění povrchů je snadné. Velmi často se kov využívá v kuchyni, které prostřednictvím polic, úložných prostor nebo třeba nádobí, dodává moderní ráz plný čistoty a elegance. Nerezové nádobí nebo spotřebiče se můžou pyšnit dlouhou životností a také odolností proti korozi, což oceníte zejména z pohledu hygieny a estetiky. Kov ale můžete využít v celém bytě. Do popředí se dostávají originální zrcadla zdobená zajímavými kovovými rámy nebo postele doplněné kovovými nebesy.

Kov využijete také v neposlední řadě u zábradlí, které dokáže změnit celkový vzhled schodiště. Interiér můžete zpestřit kovovými svícny, poličkami, košíky, věšáky, květináči nebo rozmanitými soškami. Kov nemusí působit jen chladně. Přesvědčte se o tom sami u vás doma!