Rozhodli jste se pro rekonstrukcí Vaší domácnosti a rádi byste si nechali vyměnit také podlahu? Velmi oblíbeným typem podlahy již od nepaměti jsou podlahy vyrobené ze dřeva. Společnost Meister vyrábí jedny z nejkvalitnějších dřevěných podlah, které lze na současném trhu najít.

Dřevěné podlahy se hodí do každých interiérových prostorů /

Dřevěné podlahy se hodí do každých interiérových prostorů /

Dřevěné podlahy u této firmy jsou vyrobeny na základě ekologických výrobních postupů. Společnost Meister byla první firmou, která rozpoznala technologickou převahu třívrstvých dřevěných krytin na HDF. Hustota používaných desek se pohybuje mezi 890 – 930 kg/m3. Takováto technologie umožňuje chránit dřevěnou podlahu před vtisky. Nosná deska HDF je na tolik extrémně stabilní, že stabilizuje nášlapnou vrstvu. Ty speciální vlastnost propůjčuje dřevěné podlaze výjimečnou odolnost. Mezi další pozitivní vlastnosti dřevěných podlah od Meister patří schopnost snižovat kročejový a prostorový hluk. Nově vyvinutá kategorie dřevěných podlah Meister Longlife – PARKETT se vyznačuje také jednoduchou pokládkou. Kromě toho se dřevěnou podlahou chráníte životní prostředí. Vaši vysněnou podlahu si můžete vybrat na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Společnost Meister se nezaměřuje pouze na výrobu a prodej dřevěných podlah, ale také antistatických podlah, které vynikají jedinečnou elektrickou vodivostí. Antistatické podlahy se pokládají především tam, kde je potřeba zabránit vzniku elektrostatických výbojů nebo jejich eliminaci. Antistatické podlahy nachází uplatnění zejména v zubních ordinacích, laboratořích i například v automobilovém průmyslu.