Skříň

Skříň

Máte rádi originalitu? Rádi si pořídíte nějaký ten originální kousek, ať už na sebe, či do bytu? A potěší vás pořídit si zajímavý kousek jen za pár korun? Mám pro vás tip, jak si pořídit spoustu zajímavých kousků do bytu, jak si vylepšit a zkrášlit svůj domeček a ještě se u toho skvěle pobavit.

Chcete-li si pořídit originální dekoraci či zajímavý nábytek, zeptejte se například svých rodičů, známých nebo zajděte do bazaru a pořiďte si židli, stůl nebo skříň za pár korun. Nevadí, že nábytek není stylový či nejnovější, nebo klidně může být i ošoupaný. Využít můžete i starý nábytek z bytu, kam jste se právě přistěhovali.

Stačí zapojit jen trochu kreativity, koupit lepící tapety, barvy či laky nebo látky a pustit se do zkrášlování starého nábytku.

Tapety

Mým prvním typem jsou lepící dekorační tapety. Koupit si můžete tapetu jakékoli barvy s jakýmkoli vzorem, klidně i více druhů, a pak je nakombinovat. Dále budete potřebovat lepidlo a samozřejmě nůžky a pravítko. Naměřte si a nastříhejte si tapetu, natřete ji lepidlem a potom už jen lepte na nábytek.

Barvy

Místo tapet si můžete koupit barvy nebo laky a nábytek celý natřít. Zajímavým řešením pro ty, kteří jsou zručnější, je namalovat si například na skříň nějaký obraz.

Zdroj obrázku: www.freedigitalphotos.net