Prožíváte zrovna období, kdy hledáte a zvažujete, kam se nastěhovat? Toužíte po moderním zázemí s maximálním komfortem a jakousi komplexností? Pokud řešíte rovněž ještě i okolní prostředí a láká vás okrajová část velkého města, stojí minimálně za dumání rezidence Sochorova, nový projekt se 152 bytovými jednotkami v klidné části brněnských Žabovřesek!

Rezidence Sochorova je lákavý objekt /

Rezidence Sochorova je lákavý objekt /

Rezidence Sochorova nabízí byty různých velikostí, počínaje nejmenšími prostory 1+kk a konče velkými jednotkami 4+kk. Zkrátka naprosto každý zde může najít svůj nový domov. Počítejte se skloubením designu a účelnosti. Komplex přímo zapadá do okolní přírody, která nabízí vskutku mnohé možnosti na jaře, v létě, na podzim i v zimních měsících. Především těm z vás, kteří jsou sportovně založeni, bude tato varianta vyžití ještě více nahrávat k nastěhování se.

Snadná dopravní dostupnost

Zeleň však není to jediné, co potřebujete ke spokojenému životu. Taktéž do zaměstnání, do školy nebo na nákupy či za kulturou to budete mít blízko. Do centra města nebo na nádraží se totiž pohodlně dostanete za pár minut a je jedno jestli městskou hromadnou dopravou nebo vlastním autem. Více informací hledejte na webu developerského projektu, tam se dozvíte všechno, co vás zajímá. Je zde umístěn i ceník bytů Sochorova, pokud byste tedy chtěli vědět, na kolik by vás vyšel konkrétní byt, nahlédněte!

Interiér rezidence působí komfortním dojmem /

Interiér rezidence působí komfortním dojmem /

Stále větší část populace to láká do větších měst. Není se čemu divit, vždyť ruku na srdce, ať již jde o pracovní uplatnění či jakékoliv jiné možnosti, vše je vždy bohatší než jinde. Naštěstí však není nutné žít ve „špinavých“ ulicích, jak má mnoho lidí mylně zažito. Bydlení ve městě, přesněji řečeno v rámci nějakého developerského projektu, přinese převahu pozitiv. Stejné je to i u rezidence Sochorova, která právě nyní láká k bydlení v Brně!