fussbodenheizung

Pokládka topení je jednoduchá

Podlaha je důležitou součástí vašeho domova. Zajišťuje pohodlné chození, umožňuje hrát si s dětmi na zemi a celkově podtrhuje podobu interiéru. Co když vás ale trápí chlad narušující vaše pohodlí? Vyhřívané podlahy mohou tento problém jednoduše vyřešit. Koupelna či dětský pokoj jsou místnosti, kde vyhřívání oceníte snad nejvíce a to zejména v zimních měsících.

Vyhřívané podlahy mohou být součástí i vašeho domova

Vyhřívané podlahy dnes už nejsou vymožeností pouze bohatých lidí. Rekonstrukce nebo výstavba je ideální příležitostí pro pořízení vyhřívaných podlah. Nemusíte se obávat zvýšené spotřeby energií, naopak můžete ušetřit. Teplo sálající z podlah ovlivňuje teplotu celé místnosti, takže pokud chcete, můžete se zbavit nevzhledných radiátorů. Podlahové vytápění můžete použít pod dlažbu, plovoucí podlahu, PVC, koberec a další. Jednoduše instalovat jej můžete pod jakýkoliv druh podlahového materiálu. A jaké další výhody může přinést? Další z charakteristik podlahového vytápění je bezesporu výhodnost použití pro alergiky vzhledem k tomu, že se nevíří prach.

fussbodenheizung250x231

Zvolte to nejvhodnější topení pro váš domov

Jedním z možných způsobů je teplovodní vytápění, které je založeno na umístění soustavy trubek pod podlahou. Elektrické vytápění je další variantou, kterou můžete zvolit. Zde se upřednostňuje použití přímotopného systému, který zajišťuje rychlé zahřátí podlah a dobrou regulaci teploty v průběhu dne. Který druh vytápěných podlah je vhodný právě pro vás? Záleží na typu vašeho bydlení, zda budete rekonstruovat nebo stavět úplně nový dům. Proto je vždy přínosné poradit se s odborníky, kteří vám vysvětlí funkce vyhřívaní se všemi detaily a poradí vám, jak vybrat vhodný typ pro váš domov. Skoncujte s chladnými podlahami a nepříjemným pocitem spojeným se studenýma nohama pomocí vyhřívaných podlah. Není přece nic příjemnějšího než si nastavit ideální teplotu a po cestě z práce se těšit na vyhřátý domov.