Spousta lidí si láme hlavu nad otázkou, jak vylepšit jejich bydlení, ale působilo útulně, ale zároveň pěkně, jenže potom si uvědomí, že mají děti a od svých plánů raději ustoupí. Proč? Není to zbytečné? Jejich přítomnost v bytě či domě rozhodně neznamená živelnou pohromu, a proto určitě nemusíte rezignovat na jakékoli úpravy, které byste ve vašem bydlení chtěli provést. Nezáleží na tom, zda plánujete menší změny v podobě drobných maličkostí, díky kterým bude byt útulnější, nebo zda máte v plánu radikálnější proměny, kdy chcete měnit i podlahovou krytinu. Dnešní článek je tu od toho, aby vám s tímto úkolem poradil, ať už se jedná o cokoli!

detska-patrova-postel-l-beni-l-masiv-buk

 • Buďte otevření nejen k sobě, ale i k prostoru, ve kterém trávíte čas

  Většina rodin si přeje trávit co nejvíce času společně. Je samozřejmé, že ne vždy můžete mít všechny členy rodiny za zády, ale pokud to jde, proč tomu trochu nepomoci? Ideální je, když u vás doma vytvoříte alespoň jeden větší prostor, který bude otevřený a všichni tak na sebe uvidíte a bude spolu moci komunikovat. Trefou do černého je kuchyň propojená s obývacím pokojem.

 • Vymalujte si tak, ať nebráníte dětskému umění!

  Nelíbí se vám výmalba vašich stěn, ale na druhou stranu vám to přijde jako zbytečná investice vzhledem k tomu, že děti často stěny využijí jako malířské plátno? Pak buďte o krok před nimi a vsaďte na omyvatelný nátěr, který vám po jakékoli dětské akci snadno umožní všechny malůvky jednoduše odstranit.

 • Snažte se vybírat mezi odolnými materiály

  Máte-li malé děti, nemělo by pro vás být překvapením, že byste měli volit mezi odolnými materiály. Samozřejmě si je nemusíte nutně umisťovat všude, ale například v obývacím pokoji, kde trávíte nejvíce času by to měla být povinnost.

 • Květiny u vás doma nemusí chybět!

  Máte rádi květiny, ale bojíte se je k vám domů umístit právě kvůli malým raubířům? Pak k tomuto úkolu přistupujte chytře a květinám vyhraďte jedno místo, které buďto ohradíte tak, aby se k nim děti nedostalo, nebo je naopak umístíte do dostatečné výšky, aby na ně děti nedosáhly.