Koupelna zaujímá v celé domácnosti postavení nejvyužívanější místnosti, která již od samého rána čelí potřebám všech členů domácnosti. Každý by si chtěl vytvořit krásnou, pohodlnou a originální koupelnu, která by do posledního puntíku splnila všechny jeho potřeby. Současná doba vám dává nepřeberné možnosti, díky kterým si můžete vytvořit koupelnu snů. Mnoho z vás si pohrává s myšlenkou, zda je lepší mít doma vanu či sprchový kout. Podívejme se na to logicky: zatímco ve sprchovém koutě se můžete jen sprchovat, ale o ponoření se do horké lázně si můžete nechat jen zdát, šikovná vana vám nabízí oboje – chce to jen mít nápad a vědět, na koho se ve svých požadavcích s klidným srdcem obrátit!

Řešení i do malých koupelen – rohové vany!

Vyberte si stylovou vanu /

Vyberte si stylovou vanu /

Moderní design, výběr z pestrého množství materiálů, možnost umístění i do menší koupelny – to je jen zmínka výhod, kterou vám může nabídnout rohová vana. Jedná se o stále oblíbenější a zároveň vyhledávanější tvarové provedení vany, které si získává srdce čím dál více lidí. Zatímco dříve si drtivá většina lidí rohovou vanu spojovala především s luxusem, který si díky přemrštěným cenám nemohli dovolit dnešní doba dělá tento typ dostupnější nejširšímu spektru žadatelů. Přináší vám pohodlí, elegantní provedení i komfort a zároveň pozdvihne úroveň vaší koupelny.

Vana nebo sprchový kout?

Zatímco ráno byste v samém spěchu ocenili přítomnost sprchového koutu, se kterým by byla ranní hygiena rychlejší, večer naopak toužíte po relaxaci ve vaně plné horké vody doplněné o voňavou pěnu. Drtivá většina lidí si o luxusu v podobě vany a zároveň i sprchového koutu může leda tak nechat zdát – do koupelny o několika málo metrech čtverečních vtěsnají buď to, nebo ono. Dříve platilo nepsané pravidlo: máte-li velkou koupelnu, pořiďte si vanu, vlastníte-li koupelnu malou, kupte si sprchový kout. V současné době je všechno jinak a i na malém prostoru můžete mít oboje! Jak? Vsaďte na praktické, leč elegantní řešení sprchy nad vanou pomocí zástěny. Jedná se o šikovné řešení, které hravě spojí vanu se sprchovým koutem – vanové zástěny nezakrývají celé vany, ale i přesto udrží vodu tam, kde jí chcete mít.