styl Ferm Living

styl Ferm Living

Líbí se vám severský a industriální styl? Chtěli byste v tomto duchu taktéž i bydlet? V tom případě vám nic nebrání v tom, abyste pomalu ale jistě začali pořizovat vybavení bytu v tomto zajímavém, líbivém a designovém trendu. Možností máte díky bohaté nabídce opravdu mnoho, stačí se podívat a následně začít vybírat!

Bytové doplňky a dekorace jsou nabízeny v mnohých variacích. Někdy se jedná o drobnosti, jindy jde o ucelenější věci, v každém případě si můžete být vždy jisti vyvážením kvality a ceny. Kromě toho jsou severské dekorace, případně i nábytek vysoce komfortního rázu, budete je tak obdivovat jak vy, jako obyvatelé rodinného domu nebo bytu, tak i případné návštěvy, které k vám čas od času zavítají!

Pojďme si nyní nabídnout několik tipů. Prvním z nich je Ferm LIVING. Jde o dánskou značku založenou v roce 2006. Jednotlivé návrhy vychází z tradic skandinávského designu, nelze si nevšimnout retro šarmu a výrazných grafických prvků. I díky tomuto je docíleno vysoké modernost a tím pádem velkého zájmu.

značka Compagnie de Provence

značka Compagnie de Provence

Ve vašich interiérech by rozhodně neměla chybět také Compagnie de Provence. Jedná se zde opět o drobnosti, které dokážou do každé místnosti vnést až nečekané prvky, tentokráte v podobě tělové a bytové kosmetiky, tedy třeba mýdla, sprchového gelu a podobně. Značka pochází z Francie.

Záleží na každém z nás, jakou podobu bytových prostorů upřednostňuje. V každém případě by se mělo jednat o vyváženost a promyšlenost. Ať již jsou jednotlivé komponenty jakékoliv, je zapotřebí, aby k sobě seděli, aby nepůsobili kontraproduktivně. Pokud zvolíte skandinávský styl, určitě neuděláte chybu a budete spokojeni!