images

Pufy jsou veselé a hravé doplňky

 

Pufy! Současný trend, který oslovil nejednu domácnost. V čem se může skrývat kouzlo podsedáků? A proč byste si měli koupit zrovna takový? Pufy vás na první pohled zaujmou svým netradičním řešením, barevností i originalitou. Povalování se doma nebo na zahradě nabralo zcela jiný rozměr.


Háčkovaná paráda

Pufy můžou být například háčkované nebo pletené podsedáky, vyráběné z bavlněné příze či mikrovlákna. Obrovská paleta použitých barev dělá z pufů naprostou interiérovou senzaci a oživí interiér či venkovní prostory moderního domu, klasického bydlení či venkovský styl. Nápadité vzory ve spojitosti s pohodlným sezením doma jistě oceníte. Pufy využijete v ložnici, obývacím pokoji i v pracovně a všude bude vypadat naprosto dokonale. Kvalitní a moderní pufy vyrábí například belgická společnost ZigZag. Jejich

imagesCARYLVK1

Oživte interiér zajímavými doplňky

 značka není dnes ve světě interiérových doplňků již žádným nováčkem, a proto si i vy můžete být jisti, že s koupí pufu této značky budete spokojeni.

Pufy jsou většinou vyplněny tvrdší náplní a to z důvodu zachování komfortu. Pufy se také plní polystyrenovými kuličkami, které se dokážou přizpůsobit jakémukoli typu postavy a dopřát tak každému pohodlné posezení. Potahy jsou pratelné a tak ani v tomto ohledu se nemusíte strachovat, že byste o puf mohli přijít kvůli špíně. Pořiďte si rozverné pufy, které rozveselí každý interiér!