Food-Waste-Disposer

Vyberte si svůj drtič odpadu

Každá domácnost produkuje odpad a každá hospodyňka uvažuje nad tím, jak odpad likvidovat. Velkým problémem bývá často odpad, který zůstane po jídle na talíři. Nejenže způsobuje často nepříjemný zápach, ale také poměrně jednoduše ucpává potrubí. Částečným řešením může být sítko umístěné v odtoku dřezu. To se ale snadno zanese, část odpadu stejně propustí a jeho čištění nepatří zrovna mezi zábavné práce. Praktické a efektivní řešení najdete v případě drtičů odpadů, které můžete instalovat do nových i starších kuchyní.

Slupky, kosti, odřezky a zbytky nejsou pro drtič problém

Drtiče odpadu se instalují přímo na výtokový otvor dřezu. Odpad organického původu a tedy téměř veškerý potravinový odpad z kuchyně poputuje z dřezu přímo do drtiče. Drcením je odpad rozmělněn na malé částečky a společně s vodou putuje do kanalizace. Čištění takové vody je jednoduché, protože část odpadu se sama rozloží. Pokud rádi kupujete ekologické výrobky a produkty, buďte si jistí, že i drtiče odpadu pozitivně ovlivňují životní prostředí.

26182

Kuchyňský odpad už nemusí představovat žádný problém

Neházejte už potravinový odpad do koše, nevylévejte zbytky do toalety a pořiďte si domů šikovného pomocníka. Drtič odpadu udrží váš koš i vodovodní potrubí čisté. Nebudete obtěžováni zápachem ani otravným hmyzem a veškerý kuchyňský odpad pohodlně zlikvidujete už při přípravě jídel.