Asymetrická vana

Asymetrická vana

Rekonstruujete byt a přemýšlíte nad tím, jak ho vybavit zajímavě a originálně? Můžeme vám poradit. Například koupelna… U koupelny toho asi člověk moc nevymyslí, kromě zajímavých kachliček, obkladů či desénového závěsu. Fantazii se meze nekladou. Dům si vybavte podle vašeho stylu. Zajímavým, ale i praktickým prvkem vaší koupelny se může stát i vana. Asymetrické vany jsou tu pro váš prostor, pohodlí a krásný prožitek z koupele.

Asymetrická vana je skvělou volbou pro milovníky koupelí. Přináší totiž velkou koupací plochu a zároveň ušetří dost místa, co se prostoru koupelny týče.

Hned na začátek si však musíme říct, že asymetrická vana není totéž co rohová, ačkoliv se to může zdát. Asymetrická vana je vlastně kombinací obou typů, a to jak vany rohové, tak obdélníkové. Zároveň však nese výhody obou dvou typů.

Jak již z názvu vyplývá, vana nedodržuje přesné požadavky na symetrii délky a šířky. Rozměry tohoto specifického typu vany se pohybují v rozmezí od 75 centimetrů na šířku a 140 na délku, z čehož vyplývá, že jsou vhodné i do malých koupelen a malých bytů.

Velkým pozitivem, které vás mile překvapí, je vnitřní prostor. S ohledem na to, že ve vaně ležíte našikmo, můžete využít celou tuto délku, která vám dopřeje dostatek pohodlí.

Vana se sprchovým koutem

Vana je dělaná pro to, aby byla dodatečně doupravena a mohly být přidány další vymoženosti, jako madla, podhlavník atd. nezapomeňte si pořídit zajímavou zástěnu či originální závěs, abyste si mohli dopřát pohodlné sprchování.