Ideálně zařízenou kuchyni si každý z vás představuje jinak. Zatímco někomu ke spokojenosti bohatě stačí lednice, sporák a stůl s židlí, další si na vybavení tohoto interiéru dává sakra záležet. Ať už patříte do té či oné skupinky lidí, nenechte si ujít náš šikovný tip: barový pult, který je středobodem dnešního článku. Kromě praktického hlediska vám tento kousek nabízí i využití estetické, nemluvě o skutečnosti, že co do prostoru není řeč o ničem kdovíjak náročném. Spojujete-li si slovíčko „bar“ s alkoholem, věřte, že by se na vás například v Americe za tento názor dívali skrze prsty. Proč? Inu možná proto, že oni u něho pravidelně snídaní, obědvají i večeří – a nepřijde jim na tom nic podivného. Na konci dnešního článku jistě svůj názor změníte!

Barový pult

Šikovné řešení, které vám na místě neubere

Spousta lidí se barovému pultu v kuchyni vyhýbá z jednoho prostého důvodu: mají strach, že se jim tam zkrátka nevejde a když už, nebude v místnosti k hnutí. Opak je v tomto případě pravou, neboť k vytvoření barového pultíku využijete již použitý kuchyňský nábytek, který jen doplníte o vrchní desku – a to je vše. Bát se ztrátě místa či nedostatku prostoru je tak naprosto zbytečné.

Bojíte se vysoké ceny?

Další věc, která lidem brání pořídit si tuto vzhledově přitažlivou vymoženost, je cena. Není se čemu divit, hodně z vás všechno přepočítává na peníze, což je ale zvláště v tomto případě obrovská škoda. Pokud si necháte vyrobit kuchyňský pult, zaplatíte jen za výrobu barové desky, která se stane součástí již zmíněné kuchyňské sestavy. Jiné by to bylo samozřejmě v případě, pokud byste zatoužili po baru v obýváku. Tam by se cena zvýšila, neboť byste museli zaplatit za výrobu celé konstrukce.