AT-Housebar

Moderní domácí bar jako vkusný doplněk interiéru

Domácí bar rozproudí každou oslavu a zároveň může být vkusným doplňkem v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Oblíbený drink nebo koktejl si můžete dopřát přímo v pohodlí vašeho domova. Láhve nebudou zabírat místo v lednici a zůstane i dost prostoru pro sklenice a další příslušenství. Potěšte svou návštěvu lahví dovezenou z dovolené či oblíbeným namíchaným alkoholem nebo si zpříjemněte večer kvalitním vínem přímo z vašeho domácího baru.

Čím bar vybavit?

Jak bude bar vypadat, záleží pouze na vašem vkusu. Vybírat můžete z dřevěných, skleněných nebo různě malovaných designů. Bar může mít klasickou podobu skříňky, ale i netradiční, například v podobě přední části auta. Skleněné bary mohou být doplněny osvětlením pomocí diodových pásů nebo halogenových reflektorů. K baru patří samozřejmě i barové židličky, které by měly poskytovat dostatek místa a pohodlné sezení díky opěrkám.

msde51945187bd1

Starožitný bar přímo láká na staletou whisky

Samotný bar by měl obsahovat chladničku, zařízení na výrobu ledu, sklenice, hrnky, míchací sklenice, šejkry, míchátka, odměrky, otvíráky a dostatek místa pro alkohol. Sklenice při bujarých oslavách rozeznáte díky veselým přísavkám. Chtěli byste se cítit jako opravdoví barmani a pohostit své přátelé míchanými drinky? Naučit se správný postup vám pomůžou publikace věnované koktejlům a drinkům, kterých je na trhu obrovské množství. Začít můžete například přípravou Mojita. Potřebovat budete pouze led, bílý rum, limetky, mátu, třtinový cukr a perlivou vodu. Ve sklenici podrtíte mátu společně s třtinovým cukrem a nakrájenou limetkou. Naplníte drceným ledem, zalijete cca 4 cl rumu a doplníte vodou. Je to tak snadné. Staňte se mistrem v připravování lahodných nápojů. Osvěžte se v parných letních dnech!