3D obklady

3D obklady

Pokud holdujete modernímu řešení interiérových prostorů, možná jste přemýšleli i o možnosti 3D obkladů. Jedná se o moderně, stylově a komfortně pojaté obklady, které dokážou proměnit vhodné vnitřní, ale nakonec i externí plochy bydlení kolikrát i k nepoznání.

3D obklady na stěnách jsou složeny z nejrůznějších ornamentů, které působí pro lidské oko navozením dalšího rozměru. Pokud použijete 3D obklady může klidně dojít i k optickému zvětšení malých bytových prostorů. V žádném případě by se však nemělo nic přehánět. Takže opatrnost je na místě, ono totiž, v jednoduchosti je krása. 3D obklady se nebudou hodit do úplně každého pokoje, s oblibou se však stále častěji využívají v obýváku, kuchyni nebo třeba v hale. Určitě vám nedoporučujeme, abyste řešily z 3D obkladů rovnou celou stěnu, to by nebylo vhodné. Stačí třeba pouze kout nebo část místnosti. Musíte mít také na paměti dosavadní styl interiérového prostoru. 3D tapety se s ním mají dokonale doplňovat!

Máte-li vybráno, pusťte se do pokládky tapet

design v podobě 3D obkladů

design v podobě 3D obkladů

Nyní k samotné pokládce 3D tapet. Jedná se o poměrně náročnou činnost, kterou byste neměli podceňovat. Dá se v podstatě srovnat s pokládkou klasických obkladů. Dokonce je ještě i trochu složitější, protože prostorově působící obklady mají obvykle zajímavé tvary a není jednoznačně určeno, jakými směry a v jakém stylu by měly být jednotlivé obkladačky stavěny. Určitě zde užijete kreativitu a možná i extravagantní myšlenky! Výběr je více než bohatý!

V žádném případě se však 3D tapet nebojte. Pokud se vám líbí moderně pojaté bydlení a postupně si ho budujete, je pravděpodobné, že právě i 3D tapety najdou v těchto domech nebo bytech své místo!