Nákup vybavení pro vaši dílnu či garáž nemusí být složitý či zdlouhavý, pokud víte, na koho se obrátit. Místo bloudění mezi regály kamenného obchodu si můžete vše potřebné snadno objednat z e-shopu, která vám zboží dodá rychle až do domu. Z pestrého sortimentu naradi77.cz si vybere každý, nářadí a nástroje snadno najdete na přehledných webových stránkách, které vám sdělí všechny důležité parametry.

Profesionální autodílna u vás doma? Jde to!

losman1Základní vybavení pro údržbu a opravy automobilů najdete v nabídce e-shopu naradi77.cz, ale pokud potřebujete specializované výkonné vybavení, také je skladem a k okamžitému dodání. V sortimentu najdete například elektrické navijáky s různou nosností, zvedáky na auto, hydraulické pístové hevery s vysokou nosností či pojízdné zvedáky. Práce na vozidle se neobejde bez kvalitní maznice, u naradi77.cz je k dispozici řada typů – od olejniček přes pákové maznice až po pneumatické maznice. Pro vážnější opravy vašeho vozu se skvěle hodí řetězové zvedáky či pojízdné zvedáky na auto. K bezpečné práci nesmí chybět ochranné pomůcky, které zabrání zranění nebo poškození zdraví. Naradi77.cz proto nabízí chrániče sluchu i kolen, pracovní kalhoty, ochranné brýle i svářečské brýle.

Nářadí pro každou situaci máte vždy k dispozici

losman2V žádné dílně nesmí chybět základní vybavení, které využíváte při řadě činností. V e-shopu naradi77.cz můžete zakoupit výhodné sady vrtáků různých typů, ke kterým si u stejného dodavatele můžete vybrat také novou vrtačku. Do správné dílny také patří svěráky, které vám při práci podrží jednotlivé díly. Pro domácí použití se hodí stolní svěráky, které naradi77.cz nabízí v řadě rozměrů, v sortimentu však najdete i zámečnické svěráky, upínací svěráky na trubky či svěráky na nápravy. Vybavit svou dílnu kvalitními nástroji je dnes snadné a rychlé, když víte, na koho se obrátit. V e-shopu naradi77.cz si vyberete zboží přesně dle svých představ, které vám bude rychle doručeno až domů.