Jestliže si vybíráte nové bydlení a máte rádi pražský Žižkov, pak byste měli věnovat pozornost novému developerskému projektu, který utváří nový vzhled bývalého nákladového nádraží Žižkov.

O projektu

V rámci atraktivního projektu Na Vackově vzniká pět objektů, podél ulice Malešická, které ve své celkové velikosti nabídnou 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Tato nová fáze volně navazuje na již realizované objekty podél ulice Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. O architektonické řešení se postaralo studio MS Architekti, kteří projekt citlivě zasadili do jeho metropolitní oblasti a vytvořili prostorná zákoutí mezi jednotlivými objekty. Vytvořený koncept tak nabízí dostatek soukromí a zároveň prostornost každému bytu.

bydleni4you.cz_navackove_cz_01

V nabídce jsou byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk, které jsou řešeny s maximálním ohledem na dostatečnou vzdušnost a přísun přirozeného denního světla prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras. Prodej bytů v Praze na Žižkově s předáním klientům je plánován v průběhu roku 2021, avšak první tři objekty budou klientům k dispozici již v první polovině roku 2021.

O lokalitě

Lokalita Žižkova bude během pár let přeměněna na rezidenční a obchodní čtvrť s místem pro klidné bydlení. Kombinace klidu parku Židovské pece a energie živoucího města vytváří jedinečnou kombinaci celého Vackova.

bydleni4you.cz_navackove_cz_02

Oblast horního Žižkova nabízí veškerou občanskou vybavenost a nespočet možností pro každodenní společenský život. Naopak lokace park Židovské pece, Vítkov, sady Na Krajcáku nebo Parukářka jsou ideálním místem pro relaxaci i aktivní odpočinek.