32603_begehbarer_kleiderschrank_einrichten_ikea_stolmen

Šatna ušetří místo a zároveň vytvoří kouzelný prostor pro vaše oblečení

Nedostatek prostoru řeší nejen módní nadšenci, ale také notoričtí sběrači všeho, co by se mohlo někdy hodit. Chcete přestat uklízet a mít vše na svém místě? Vsaďte na vestavěné skříně, které jsou tím pravým řešením. Vestavěné skříně mají spoustu výhod, které oceníte v celém bytě. Nejen že se skříň stane součástí vašeho interiéru, můžete zvolit i její výšku, hloubku, typ dveří a materiál. Velký úspěch slaví imitace dřeva a dveře se zrcadly, které jsou praktické a zároveň opticky zvětší a prosvětlí interiér.

Vyberte správně

Než se vydáte do specializované prodejny, zjistěte pár základních informací. Důležité je, kam chcete skříň postavit. Udělejte si představu o materiálu, dveřích a rozčlenění úložného prostoru – kam chcete postavit šatní tyče, kde budou poličky a přihrádky nebo s ložním prádlem. Vestavěné skříně jsou ideální volbou i do méně foremných míst, jako jsou kouty, výklenky a zkosené stropy. Tyto skříně jsou zkrátka praktické, flexibilní a kvalitní. Vestavěné skříně mohou sloužit také jako předělovací stěna s posuvnými dveřmi. Předěly jsou praktické, ušetří místo a navíc vytvoří příjemnou stěnu se spoustou volného místa. Stále si říkáte, že klasické skříně mají navrch? Volně stojící skříně mají své výhody, mezi které patří bezesporu přenositelnost. Brzy se ale můžou zničit neustálým přenášením a montováním. Navíc klasická skříň se nehodí do každého prostoru.

Ordnung im Kleiderschrank - Stangen und Laden sorgen für Übersicht

Stylové skříně budou součástí vašeho trendy bydlení

Rozhodli jste se pro vestavěnou skříň? Přizpůsobte ji podle svých představ a designu vašeho interiéru. Na dveře můžete použít lamino, zrcadla nebo mléčná skla. Trendy jsou i barevná skla, takzvaný lacobel. Moderní bydlení si zakládá na praktičnosti. Stavíte-li nebo rekonstruujete, udělejte z nevyužitého pokoje šatnu, kde si můžete nechat navrhnout úložné prostory dle svých představ. Pokud máte samostatnou šatnu, využijte skříně bez dveří a ušetřete. Vestavěné skříně nefungují pouze jako úložný prostor pro oblečení, můžete do něj schovat i méně potřebné věci, sezónní oblečení, nadbytečné boty a vše pro úklid.