bez názvu

Zatočte s únavou!

Snad neexistuje člověk, kterého by z nenadání nepřepadla únava. Zdlouhavé chvilky, kdy vám před počítačovou obrazovkou padá hlava a oči se neustále zavírají nebo pozvolné upadání do říše snů v dopravních prostředích či studovnách a knihovnách, je často těžké překonat. Možná už ale ani nebudete muset tyto každodenní malé boje podstupovat. Se správným polštářem si můžete dovolit krátkého šlofíka téměř kdekoliv.


Inspirací pštros

 

Unikátní polštáře Ostrich Pillow jsou inspirovány pštrosem, který prostě strčí hlavu do písku a schová se před ním celý okolní svět. Designéři Key Portilla-Kawamura a Ali Ganjavian vymysleli polštář, který vám rovněž poskytne soukromí na kterémkoli místě. Na první pohled vám bude připadat jako přifouknutá kukla, na ten druhý zjistíte, že jde o důmyslnou věcičku, která by vám neměla chybět. Potřebuje krátkou pauzu? Pomohl by vám k dobití baterek alespoň kratičký spánek? Řešení je jednoduché! Nasaďte si na hlavu pštrosí polštář, dejte ruky do postranních otvorů a oddejte se lahodnému odpočinku.

images

Odpočiňte si, ať jste kdekoliv

Koupit si můžete i menší variantu pštrosího polštáře, který vypadá jako pás. Pštrosí polštář je z příjemného měkkého a lehkého materiálu. Ať se opřete kdekoli, ochrání vás před nepříjemnými otlaky. Navíc se velice jednoduše udržuje. Už se nemusíte trápit. Zažeňte únavu pár minutami osvěžujícího spánku, ať už jste kdekoliv.