ID-10031065Přemýšlíte, jak si originálně vybavit byt nebo dům? Důležitou roli u vás hrají i finance? Ať už nemůžete, či nechcete investovat tisíce do nábytku, který buď potřebujete, ale nemáte na něj, nebo má stejně plnit jen přechodný účel před dalším stěhováním? Stačí jen popustit uzdu své fantazii a nechat se inspirovat okolním světem a věcmi, které používáte každý den i za jiným účelem. Vyzkoušejte palety, krabice, pet lahve a další originální a designové dekorace.

Znáte to, zrovna jste se přestěhovali a potřebovali byste nový nábytek. Bohužel jste většinu financí vypotřebovali na stěhování, popřípadě na zálohy na nové bydlení nebo na ty nejnutnější potřeby. Nový nábytek si teď nemůžete dovolit, ale nechcete žít v prázdném a neútulném bytě, nebo jen potřebujete místo, kam byste svoje věci dali, když nemáte nábytek?

Zajímavé řešení této situace můžete najít kdekoli kolem vás, ať už se poptáte po známých, protože často má někdo ukrytý nějaký kousek nábytku, který již nepoužívá. A se starým nábytkem se dají dělat velká kouzla, stačí ho trochu ošmirglovat a vytvořit tak tzv. country style, nebo ho natřít zajímavou barvou (červené židle, bílá kredenc…).

Jiné řešení vám nabízí běžné věci, například palety, tvárnice, krabice a další.

Palety můžete použít jako stůl, konferenční stolek, stolek pod televizi… Tvárnice mají v podstatě stejné využití. Postavte dvě tvárnice na sebe a máte originální stoleček pod televizi i s poličkami, hlavně nezabere ani moc místa a jedna tvárnice stojí 40 korun.

Nevíte kam s ponožkami, spodním prádlem, papíry a dalším drobnostmi? Vytahejte krabice od bot s šikovnými víky. Krabice polepte balícím papírem či novinami a vytvoříte tak designový kousek jako vyšitý.

ID-10037482