il_fullxfull_315645892

Vyzdobte dětem pokoj roztomilými sovami

Možná jste si už také všimli, že sovy v rozmanitých podobách a provedeních se staly hitem mezi interiérovými doplňky a dekoracemi. Jejich rozpustilé kukuče se hodí do dětských pokojů a veselého či moderního interiéru, ale i decentní styl můžete oživit soví dekorací. Nechte se inspirovat moudrými sovami a doplňte chytře vás interiér o zajímavé kousky.

Na stěně i do kuchyně….

Dětské pokojíčky naprosto úžasně rozzáří samolepky na zeď, které zobrazují roztomilé sovičky na stromech. Hravě působí také sovy držící písmena, ze kterých můžete složit například jméno dítěte. Stěna nemusí být zdobena pouze samolepkami! Využijte pestrého výběru mezi hodinami. Sovy najdete ve formě 3D nalepovacích hodin nebo v unikátním designu a zpracování ze starých gramofonových desek, které vám nabízí firma Discoclock. I v kuchyni se vám může zabydlet sova. Nevěříte? Kuchyňské minutky Gufo vám to dokážou. Vtipné minutky ve tvaru soví hlavy, na které razí obrovské oči, vám dají velice zřetelně najevo, že potřebný čas k pečení nebo vaření vypršel.

imagesCAEUC43I

Nechte čas plynout zábavně

Sovami můžete zaplavit také například poličky nebo okenní parapety či římsy. Sovy z ručně malovaného skla, jejichž dominantním prvkem jsou opět oči a barva, se stanou nepřehlédnutelnou a zábavnou dekorací. Sovy se dostaly úplně všude! Dekorativní polštáře, povlečení, obrazy, nádobí, figurky nebo také zvonky mohou být plné sov. Podlehnete aktuálnímu sovímu trendu i vy?