Na čas nejrůznějších letních venkovních akcí se celou dlouhou zimu těší mnoho z nás. Když už konečně nastane ta vhodná doba, nemusíte mít však ještě vyhráno. Vrtochy počasí jsou hlavně v posledních letech nevyzpytatelné, vy však můžete mít jistotu, že vám skvělou zábavu nic nepřekazí. Stačí k tomu málo – na každou venkovní akci je zapotřebí připravit adekvátní zázemí, to představují například párty stany.

stan1Párty stany jsou velice praktickými a užitečnými pomocníky. Jsou k dispozici v mnoha rozměrových i tvarových variacích. Nejznámější jsou tzv. nůžkové stany nebo trubkové stany – jejich konstrukce umožňuje rychlé sestavení. Některé se dají i kombinovat, nemusíte mít tak obavy, že byste nezastřešili takový prostor, jaký potřebujete. Zkrátka vás nemůže žádná přeháňka ohrozit!

Využijte půjčovnu párty stanů

A kde party stany sehnat? Nemusíte je hned kupovat, byla by to možná zbytečná investice. Vždyť třeba pořádáte jen jednou za čas přátelské sousedské posezení na zahradě, či přemýšlíte, že byste oslavili nějaké jubileum – a v létě je to rozhodně lepší venku. V takových případech přijde vhod půjčovna party stanu – jednoduše si vyberete takový stan, který vám bude nejvíce vyhovovat, a zarezervujete si ho, na jak dlouho budete chtít. Nebude vás to navíc ani příliš stát!

stan2Rychlá a jednoduchá montáž

Nespornou výhodou párty stanů je jejich rychlá a velice snadná montáž. Za pár okamžiků můžete mít stan postavený a nebudete k tomu potřebovat téměř nic, jen pár pomocníků. To samé potom platí i o demontáži. Párty stany jsou rovněž vysoce mobilní.

Pronájem párty stanů můžete využít ať již pro soukromé, tak i komerční využití. Je jen na vás, jak zabezpečíte vaši venkovní akci – na párty stany nedá spousta pořadatelů podobných událostí dopustit a asi ví, proč!

Foto: azrent.cz