Trendy posledních let ukazují, že si Češi zvykají cestovat za prací, nelpí už pouze na shánění zaměstnání v místě svého bydliště. Dobrým příkladem je Plzeň, kam míří za prací stovky lidí. Mají zde totiž velkou šanci se uplatnit na pracovním trhu, a to díky velkému množství firem, které ve městě a jeho okolí sídlí. Problém může nastat s tím, kde se ubytovat. Proto vám přinášíme tip na levné ubytování. Najdete je v Ubytovně Dýšina.

ubytovna1Lůžko vás vyjde od 130 Kč/den

Ubytovna v Plzni Dýšině poskytuje ideální zázemí pro dělníky, kteří do západočeské metropole přijíždějí za prací. Pokud si zde pronajmete lůžko, vyjde vás velmi levně. Při déletrvajícím pobytu (min. 14 dní) vás jedna noc v zařízení vyjde na pouhých 130 – 140 Kč, což je vůbec nejlepší cena na trhu. Vlastní ubytování by vás vyšlo dráž, ubytovny v centru Plzně rovněž.

Oceníte jistě i kvalitu ubytování. V Dýšině se totiž majitel o objekt pečlivě stará, takže jsou pokoje útulné a čisté. O celý objekt se každý den starají uklízečky, zařízení je pak zvenčí oplocené a monitorované, takže tu najdete potřebný klid a bezpečí.

Pokoje mají internet

Pokoje jsou dvou a třílůžkové. Na každém z nich je zavedený internet, máte zde vlastní lednici s mrazákem a umyvadlo, sociální zařízení a sprchy jsou pak vždy společné na jedno patro. Jako hosté můžete využít parkoviště, které je přímo součástí objektu. Součástí ubytovny je také venkovní hřiště na míčové sporty. Během léta se zde dá venku grilovat.

Objekt neslouží pouze jako ubytování pro dělníky, zázemí zde najdete i v případě, že do Plzně cestujete za zábavou, poznáním a kulturou. Ubytovat se zde můžete jako turisté či studenti, kteří hledají co nejlevnější nocleh.

Do města se dostanete do 10 minut

Samotná obec Dýšina leží jen pár kilometrů od centra Plzně. Do něj se dostanete vlastním vozem nebo městskou hromadnou dopravou během cca 10 minut jízdy. V obci jsou obchody, v nichž nakoupíte vše potřebné. Je tu i možnost sportovního vyžití, dají se odtud konat například výlety do přírody, ať už pěšky či na kolech. V nedaleké řece si můžete ve volném čase zarybařit, dokonce se tu dá hrát i golf. Hned vedle ubytovny je totiž golfový resort.
Cenově výhodnější ubytování v Plzni nenajdete. V ubytovně v Dýšině vás rádi uvítají. Je pouze dobré se předem informovat, zda nejsou všechny pokoje plné. Ať už online přes webové stránky nebo na telefonním čísle 604 779 534.

Foto: ubytovna-dysina.cz