Modern BedroomPostel s čelem či s nebesy, hranatá či kulatá postel a s tvrdou či měkkou matrací? Jakou postel si vybrat? Záleží vám na tradičním vzhledu či raději volíte modernost a styl? Nechte se inspirovat našimi radami.

Jakou postel zvolíte, záleží jen a jen na vás. Volit můžete podle tvaru, stylu, designu, velikosti a sladění s dalším nábytkem či interiérem, aspektů je nepřeberné množství. Pojďme probrat aspoň některé z nich.

Spaní v oblacích aneb postel s nebesy

Postel s nebesy je v podstatě pohádkovou postelí, o které sní každá malá holčička, i když vyroste do velké dámy. Která ze slečen by se jednou nechtěla pomilovat na posteli s nebesy? V současnosti se nebeská postel vrací do módy. Nebesa však vyžadují vysoké stropy a nejsou tak vhodná pro všechny typy bytů a domů.

Postel s čelem

Hezkou alternativou pohádkových lóží je i postel s čelem. Ať už vybíráte postel dřevěnou či kovovou, můžete u obou typů vybírat z široké škály ozdobných čel. Čelo postele je navíc velmi praktické, neboť se o něj můžete opřít a při čtení tak zůstat sedět v posteli.

Postel s úložným prostorem

Úložný prostor spojený s postelí je skvělým řešením do malých bytů. Co totiž s prázdným prostorem pod postelí? Lepší je vybrat postel se zabudovaným úložným prostorem, který vyplní prázdné místo pod postelí a uschová vám věci, které nemáte kam dát.