Moderní dřevostavba není srub. Dnešní domy ze dřeva podléhají nejmodernějším trendům a jejich architektonické možnosti jsou prakticky nekonečné. Dřevostavby mohou být klasické, se sedlovou střechou, nebo jako moderní bungalov. Náročnější zákazníky uspokojí vila domy, které mají více podlaží, možnost ploché střechy a garážové stání.  Důvodů, proč se u vašeho nového bydlení rozhodnout pro dřevostavbu, je hned několik.

rd1Především je to rychlost, jakou jsou tyto rodinné domy postaveny. Stěny domu jsou zhotoveny z prefabrikovaných dřevěných rámů, které jsou vyplněny izolací a zakryty dřevovláknitými deskami. Výhodou těchto panelů je to, že jsou vyrobeny v kryté výrobní hale a na místě stavby jsou pouze smontovány dohromady. Tím je zajištěna ochrana proti povětrnostním vlivům na obnaženou konstrukci. Na stavbu domů je použito nejkvalitnější dřevo a díky vnitřní izolaci, izolačním nátěrům a parozábranám, je zajištěna i tepelná pohoda a nízká energetická náročnost domu.

Takto montované domy na klíč jsou příznivé i cenově. Základní typ domu lze pořídit dokonce pod dva miliony korun. Standardní výbavu můžete doplnit o volitelné prvky, jako je parkovací přístřešek, podsklepení, nebo bazén.

A jak se v takové dřevostavbě bydlí? Je to zkrátka pohoda. Důkazem toho je i montovaný dům Merlot. Tento rodinný dům klasického střihu má sedlovou střechu a velkorysou dispozici 6 plus 1. V prvním podlaží nalezneme obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, který se zahradou a prostorem terasyopticky propojují velká francouzská okna.      

rd2http://www.drestav.cz/upload/catalog/images/931ef9c176f9aff17c509fbb7a3ab3d1.jpg

V přízemí je i pracovna, kterou můžete využít jako pokoj pro hosty. Přízemí doplňuje malá koupelna a technická místnost. V patře, které je zároveň podkrovím, se nachází ložnice, dva dětské pokoje, pracovna a velká koupelna. Z dětských pokojů je přístup na balkon s výhledem do zahrady. Venkovní terasa může být propojena s bazénem a pro váš automobil je připraveno kryté stání.

Vyberte si sami svůj vysněný domov na klíč. Odborníci v HK-Dřestav vám zdarma zpracují návrh a na 3D vizualizaci uvidíte, jak bude váš vysněný rodinný dům vypadat.