Dubový nábytek je jedním z nejelegantnějších a nejodolnějších nábytků vůbec. Pro svou dlouholetou životnost a nezaměnitelný půvab se během posledních pár let stává neodmyslitelnou součástí stále většího počtu domácností. Pro svou pevnou stavbu a vysokou odolnost je ideální nejen do rodin s dětmi, ale perfektně se hodí i pro ty, kteří touží po kvalitně odvedené práci a nábytku, který vydrží i mnoho let.

Moderní design

dubovy-nabytekSpousta lidí se dubovému nábytku vyhýbá jako čert kříži. Jsou přesvědčeni, že takový nábytek nemůže udržet krok s dnešními nejnovějšími trendy a že se dají pořídit jen nepěkně vyhlížející kousky. To je ale omyl. I dubový nábytek, ačkoli má dlouholetou historii, jde ruku v ruce s moderní dobou, je elegantní a díky své nezaměnitelné kresbě dřeva vypadá velice zajímavě a vůbec ne nudně, jak se mnozí domnívají. Díky dubovému nábytku získá váš interiér přírodní styl a zároveň mu nebude chybět špetka toho moderna, po kterém všichni touží.

Nesporná výhoda? Praktičnost!

Dub patří mezi kvalitní a univerzální materiál, který lze všestranně využít. S klidným svědomím si ho můžete pořídit do všech místností – ložnice, kuchyně, obývacího či dětského pokoje. Máte-li děti, je investice do dubového nábytku výhodnou investicí. Takový nábytek má mnoho úložného prostoru a bude vám dělat společnost po celý život, nemusíte se proto obávat, že ho za pár let budete muset kompletně vyměnit za nový – což by stálo další peníze. Šatní skříně, stoly, židle, postele, komody – nic z toho nevyžaduje speciální péči a na rozdíl od moderních lesklých materiálů mají i jednu výhodu navíc – nemusíte je neustále leštit.

Nábytek s vůní dřeva

Mezi největší plus dubového nábytku patří i jeho nezaměnitelná vůně, jenž provoní celý interiér. Kromě nezaměnitelného vzhledu, kterým se tento nábytek pyšní, vám nabízí společnost na opravdu dlouhá léta. Dubový nábytek je nezávadný a ačkoli se jedná o dražší investici – několikanásobně se vám vrátí. Chcete-li si pořídit dubový nábytek i k vám domů, můžete vybírat mezi nejrůznějšími odstíny – dřevo se totiž ošetřuje přírodními oleji, voskem, lakem či barevným tónováním, a proto jistě najdete tu správnou barvou či odstín pro vás interiér.

Zdroj obrázku: www.decoist.com