Rezidence Veselská bude lákat k bydlení /

Rezidence Veselská bude lákat k bydlení /

Bydlení v hlavním městě České republiky, tedy v Praze, s sebou přináší celou řádku pozitiv. Nikoho tak nemůže překvapit, že se sem stěhuje, nebo to alespoň výhledově plánuje, mnoho a mnoho lidí, kteří dosud bydleli třeba i v jiných částech Česka. Není však pražská lokalita, jako pražská lokalita, jsou mezi nimi značné rozdíly. Pokud byste chtěli někam, kde je to vskutku oblíbené a poptávané, možná vás osloví Letňany!

Letňany nabídnou každému něco. Především se jedná o příjemné prostředí a snadnou dostupnost snad do všech částí města. Navíc v této lokalitě brzy vyroste nový, developerský projekt, který bude představovat komfortní bydlení se vším všudy. Nový domov a zázemí zde budou moci najít všichni lidé, bez ohledu na svůj věk – takže jak mladí, kteří teprve svoji budoucnost plánují, tak i starší, kteří již mají třeba i rodinu.

Byty na prodej Letňany zaujmou i vás. Řeč není o ničem jiném, než o Rezidenci Veselská, a že se je na co těšit! Je však třeba na nic nečekat, již nyní je prodáno 40% bytů. Rozhodnete-li se sem také nastěhovat, nebudete litovat.

Bydlení, které se vám bude líbit po všech stránkách

Interiérové prostory poskytnou maximální komfort /

Interiérové prostory poskytnou maximální komfort /

Rezidence Veselská bude bydlení, které nadchne. Bude se jednat o sedmipodlažní budovu se stovkou bytových jednotek nejrůznějších velikostí, v nabídce jsou byty 1+kk až 4+kk v energetické třídě B. Moderní vzhled interiéru i exteriéru, balkony, zajímavě řešené lodžie nebo třeba rozsáhlé prostory teras – to je jen několik lákadel, kterým neodoláte. Samozřejmostí je i příslušenství v podobě sklepů nebo parkovací stání.

Potěší i ideální situování rezidence. Vždyť to budete mít odsud doslova, co by kamenem dohodil například za kulturou, zábavou, sportem, ale i na nákupy. Rezidence Veselská se na podzim roku 2016 stane budovou, v níž najdete svůj nový domov třeba i vy, možnosti jsou otevřeny dokořán!