pareti-muri-05-b

Originalita každým coulem

Interiér a jejich design nabízí v současné době obrovské spektrum možností. Nové trendy, moderní pojetí, ale i klasický styl se dá vždy ještě pozvednout o úroveň výše. Takovou možnost vám přinášejí i skleněné cihly. Stejně jako luxfery, tak i skleněné cihly dokáží oživit a rozjasnit každý interiér. Cihly Poesia a Vetropieno vám nabízejí jedinečnou možnost, jak dokonale pozměnit tvář vašemu interiéru.

Interiér jako ze škatulky

Skleněné cihly Mattone Poesia jsou ručně vyráběné interiérové a exteriérové prvky s výbornou požární odolností. Ideální lom světla, obdélníkový nebo obloukový tvar skleněných cihel umožňují vytvářet zajímavé designové prvky. Cihly můžete použít na sloupky, do stěn i do nosných příček. V interiéru tedy můžete vytvořit zajímavé barevné obrazce, které budou prostoru dominovat. Stejně tak tomu je i u cihel Vetropieno. Skleněné cihly Vetropieno nejsou uvnitř duté, nýbrž plné a tím dochází k výraznějšímu rozptylu světla. Cihly se vyrábějí ve čtyřech barevných verzích – čirá, modrá, nordic (černá) a sienna (hnědá).

b20821_660c0667942ee9e4974bd1ec060fa337

Ze skleněných cihel můžete mít celou stěnu

Pohrajte si i vy se svým interiérem a vdechněte mu nový náboj. Skleněné cihly místnost prosvětlí a navíc vytvoří tak nepřehlédnutelný a dominantní prvek, že již žádné další dekorace stěn nebudete potřebovat. Skleněné cihly se prodávají ve velikosti klasické cihly a také mají dobrou nosnou schopnost. Nebojte se použít je do nosných stěn či jako dělící příčky. Interiér bude zářit a bude doslova vaší chloubou.