Při hledání ubytování v okolí Plzně se dá narazit na spoustu nabídek. Těm z vás, kteří preferují co nejnižší cenu za den pobytu, doporučujeme zvolit Ubytovnu Dýšina, která se nachází ve stejnojmenné obci.

Ubytování je výrazně levnější nežli ve většině konkurenčních zařízeních

Průměrné ceny ubytování pro dělníky či turisty se v Plzni a okolí pohybují kolem 500 Kč na den. A to včetně ubytoven, které se obecně netěší příliš dobré pověsti. Právě z tohoto důvodu vyčnívá nabídka zmíněné ubytovny, protože zde za jednu noc platíte od 130 Kč. Levnější ubytování v okolí Plzně se dá najít opravdu jen stěží. Během turistické sezony si za tuto cenu nepostavíte ani stan v kempu.

Ubytovna Dýšina přitom nabízí velmi solidní podmínky. Objekt je dobře zařízený a udržovaný, velký důraz se klade na pořádek, čistotu a klid. Najdete zde tak dobré podmínky, které oceníte jako dělníci, kteří na západ Čech přijíždí za prací, tak i jako turisté, pokud plánujete v okolí Plzně navštívit památky či třeba různé kulturní akce.

O klid se stará ostraha i kamerový systém

Poklidné zázemí v Ubytovně Dýšina zajišťuje i fakt, že je objekt střežený, oplocený a zvenčí monitorovaný kamerovým systémem. Oceníte zde ale i pohodlí. V rámci ubytovny najdete i venkovní posezení, sportovní hřiště či gril s udírnou. Takovéto podmínky nabízí skutečně jen málokteré ubytovací zařízení podobného charakteru. Přímo v obci Dýšina u Plzně pak najdete několik obchodů s potravinami, ale třeba i známý golfový areál. Ve volném čase se tu dá rybařit, chodit na houby a procházky do lesa, případně se vydat na kolo na některou ze zdejších cyklostezek.

Ubytovna si rozhodně zaslouží vaši pozornost, pokud hledáte levné a přitom kvalitní zázemí. To vám může poskytnout na den, ale i třeba na delší dobu. Čím déle zde pobudete, tím levněji vás v přepočtu 1 den pobytu vyjde.