bydlení podle zvěrokruhu 3Do třetice všeho dobrého, přinášíme v pořadí třetí díl o bydlení podle znamení. Pokud jste se doposud nenašli – nezoufejte. Určitě najdete to, co hledáte v dnešním díle případně ve čtvrté části, která se již připravuje. Každé znamení má své specifické poznávací znaky. Najděte své znamení a prozkoumejte, zda se alespoň trochu shodujete s popisem. Nic neprozradí o člověku tolik, jako jeho bydlení. Hned u vstupních dveří poznáte, zda se jedná o bohéma nebo puntičkáře.

Váhy

Váhy se vyznačují zálibou v naprosté dokonalosti. Milují barvy moře, tyrkysovou nebo nachově rudou. Vybavení do bytu vybírají velmi pečlivě. Nespokojí se s málem, proto neváhají sáhnout hlouběji do kapsy. Nezřídka se váhy zaměřují, na starožitné a umělecké kousky. Potrpí si na příjemném osvětlení, květinových a orientálních vůní.

Štír

Ten potřebuje především klid a nerušeně dumat. Miluje kontrasty vytvářené nápaditými barvami, dokonalé linie a tvary. Založen je spíše prakticky a nábytek volí účelový, ale pohodlný. Jakékoliv změny štíra znervózňují, proto před nákupem řádně uváží, co koupí a jak, to ustaví. Zaměřuje se na ložnici a kuchyni.

Střelec

Patří mezi nervóznější typy lidí, proto potřebují domov, kde se mohou skrýt a zklidnit. Milují setkání s lidmi, proto dávají přednost velkým prostorům. Střelec miluje dominantní prvky a největší zálibu má v masívu. Nesnáší úklid, proto u něj nenajdete zbytečné a nepraktické dekorace, jak by to sám nazval. Musel by je pravidelně oprašovat, a to by jeho nervózní náladě moc nepřidalo.

Obrázek: ezineastrology.com