Koberec s motivem britské vlajky

Koberec s motivem britské vlajky

Motiv britské vlajky je moderní nejen na oblečení a módních doplňcích, ale také v oblasti bytového designu. Kombinace modré, červené a bílé zapadne do každého interiéru a s vhodnými doplňky tak přispěje k dokonalému „anglickému pokoji“.

Británie, kam se podíváš

Hide-away-the-mess-with-a-Union-Jack-themed-dresser

Skříňka s britským motivem

Začneme těmi nejrozměrnějšími bytovými prvky a tedy barevnými tapetami na stěny a podlahou. Můžeme zvolit buď klasické vyobrazení britské vlajky nebo modernější s mírným náklonem. Oblíbené jsou také různě porušené pravidelné čáry, které v moderním interiéru budou vypadat skutečně skvěle. Nechcete-li na velké plochy umístnit motiv vlajky, zvolte alespoň některou z barev, které vlajka obsahuje, případně jinou neutrální barvu (šedá, černá).

Na detailech záleží

Sehnat doplňky s britskými motivy není v dnešní době nic union-jack-rules-in-interior-design-L-TaZIWisložitého, jelikož se prodávají téměř na každém rohu. Můžete si tak opatřit polštáře, potahy, obrazy nebo rovnou skříňky a prádelníky. Myslete však na jednu věc a tou je, že nic by se nemělo přehánět. Volte raději jen několik „britských“ doplňků, které podtrhnout vzhled vašeho pokoje a zaujmou. Překombinování všech možných stylů a barevných odstínů v britském stylu nebude vypadat zrovna nejlépe. Právě proto, že je tento styl velmi oblíbený, nabízejí prodejci doplňky mnoha typů a barevných provedení, takže buďte při výběru skutečně opatrní.

Motiv britské vlajky je velmi populární

Motiv britské vlajky je velmi populární