rozetové kování pro náročnější

rozetové kování pro náročnější

Celkovou podobu našich interiérových prostorů vytváří množství jednotlivých detailů a drobných prvků. Právě ty totiž určují výslednou podobu. Soustřeďme se tedy i na ty nejmenší věci, které nám mohou na první pohled připadat jako nepodstatné záležitosti. Jedná se například o dveřní kování.

V soudobých domácnostech se setkáváme s důrazným požadavkem na líbivý styl a komfortnost. Nejinak je tomu v oblasti dveřních systémů. Také na jejich části jsou kladeny zvýšené nároky. Dveřní kování je velmi důležitý prvek. V poslední době zažívá velkou oblíbenost rozetové kování a právě o něm se nyní zmíníme trochu detailněji!

Kliky a kování v mnohých typových provedeních

klasické rozetové kování

klasické rozetové kování

Rozetové kování je oblíbené především pro svůj originální vzhled. Jedná se o kování, které má oddělenou horní část kliky a spodní část zámku. Působí zajímavým dojmem a hodí se do mnohých moderních bytových komplexů. Stejně jako jiné typy, tak i rozetové kování je k dispozici v celé řadě variací. Nejčastější rozdělení v této kategorii je na kování s kulatými rozetami, kování s oválnými rozetami a kování s hranatými rozetami.

Při výběru se je zapotřebí řídit hlavně vlastním vkusem. Své by měla sehrát i dosavadní podoba místností, případně celých interiérových prostorů, kam budou dveře s rozetovým kováním zasazeny. Pochopitelně i samotné dveře musí k danému kování „sedět“, musí s ním ladit!

Kliky ke dveřím společně s rozety potom vytvoří dokonalý komplex, který vám bude závidět nejedna návštěva. Samotná montáž je velmi jednoduchá a rychlá, její systém „prošroubování“ je osvědčeným standardem.

Důležitá je kvalita

z nabídky rozetového kování si určitě vyberete

z nabídky rozetového kování si určitě vyberete

Není klika, jako klika. Není kování jako kování. Stejně jako všude jinde, tak i tady můžete narazit na velké rozdílnosti především, co se týká kvality zpracování. Pokud byste se rozhodovali, jaké dveřní kliky a dveřní kování do vaší nově vybavované, případně rekonstruované domácnosti pořídit, doporučíme Kování Cobra, které na českém trhu působí od roku 1992. Cobra nabídne vypracovanou prodejní síť, bohatou nabídku sortimentu, přední kvalitu a v neposlední řadě přijatelné pořizovací ceny.

Ať již bude váš výběr dveřního kování směřovat jakýmkoliv směrem, máte široké možnosti. Pečlivě zvažte, jaké kování vám přinese největší užitek, ať již jde o stránku efektivnosti, tak i designu!