přehozy představují vysoce dekorační záležitost

přehozy představují vysoce dekorační záležitost

Pokrývky, potahy, přehozy, deky, plédy, přikrývky a mnoho dalších výrazů pro háčkované, pletené, šité, vyšívané, saténové, jednobarevné, strakaté, měkké a hřejivé pohlazení našeho domova! Dnes už máme velký výběr kvalitních materiálů, které se nekrčí a nežmolkovatí.

Ať už Vám plédy či přehozy slouží jako přikrývka při večerním sledování televizních pořadů, nebo jako praktický přehoz přes postel, či dekorativní součást vašeho obydlí, jsou všudypřítomné a oblíbené. Někdo si koupí klubko vlny, háček nebo jehlice a pustí se do práce. Jiný najde na půdě, kus látky sedne si k šicímu stroji a podle návodů či vlastní fantazie si ušije nějaký ten přehoz, přikrývku nebo pléd. Mnoho lidí však takovou zručností a spoustou volného času nedisponuje a proto raději zavítají do obchodu. Dnes se výrobou těchto bytových doplňků a zároveň společníků v chladném počasí, zabývá spousta českých firem. Pokud je Vám líto zbavit se vaší starší sedačky, zkuste nový přehoz a uvidíte, že to na nějakou chvíli bude bohatě stačit. Je to praktický, cenově dostupný ale přesto velký rozdíl v designu. Popřípadě můžete mít přehozy dva na výměnu. K takovému přehozu se dá krásně doladit i zbytek dekorací jako jsou polštářky, ubrousky apod. Buď si můžete koupit s již nabízeného sortimentu, nebo si nechat dokonce takový potah ušít na míru! Takováto záležitost se rozhodně vyplatí a vždy najde nějaké to své uplatnění.

nabídka je bohatá

nabídka je bohatá

Osobně neznám domácnost, kde by se nenacházel nějaký ten přehoz, potah, pléd nebo přikrývka. Většina domácností si to dnes už bez těchto pomocníků ani nedovede představit. V létě poslouží jako podložka na trávě, v zimě zahřeje, schová nám peřiny, aby se neumazaly, pokud se nám během dne po posteli válí děti a podle typu i zbarvení, ozdobí byt a splynou s ostatními bytovými dekoracemi. Když se nad tím zamyslím, tak mnohdy stárnou s námi. Nedávno jsem našla starší deku, a protože mi jí bylo líto vyhodit, vznikl nový pelíšek pro kočku. Spousta lidí také starší deky a plédy využije při grilování na zahradě nebo posezení na balkóně. Kolikrát stačí jen dozdobit nějakou mašlí nebo třásničkami a dodáme tomu nový břink. Fantazii se prostě meze nekladou….