Z detailů se skládá celek /

Z detailů se skládá celek /

Originální doplňky a dekorace našich domovů, které zároveň splní účel, patří asi mezi ty nejoblíbenější a často nakupované. Mnoho lidí spíš hledí na praktičnost, než na samotný design. Ale jsou výrobky, které naleznete v každé domácnosti. Protože určitě každý touží po tom, aby měl hezký domov. Ať už jsou to květiny, lampy, hodiny, různé věšáky, krabička na šperky, dózy, nebo stojany na víno. Pojďme se společně podívat na některé praktické věci, které nám jednak poslouží a také zkrášlí naše domovy.

Úchytky, háčky a věšáky

Bez těchto pomocníků, si snad nedovedeme představit žádnou domácnost. Jsou naprostou součástí, každého bydlení. A přesto mohou jednak sloužit a také ozdobit. Mohou být kované, porcelánové, dřevěné, plastové. Od moderních až po starožitné.

Kliky a koule

Bez kliky, nebo koule na dveřích by nám bylo zle. Jsou součástí každé domácnosti. Krásně vyzdvihnou celkový vzhled dveří. Za příznivou cenu můžeme pořídit praktický, ale originální doplněk do naší domácnosti. Klika je něco jako šperk dveří. Splní účel a ještě ozdobí.

Rohožky

Někdo umisťuje rohožku před vstupní dveře, a jiný jí má až doma. Za vstupními dveřmi. Tak či tak, je to první věc, kterou uvidí každý, kdo k nám přijde.  Dnes máme na výběr spoustu originálních druhů rohožek. Můžete si pořídit rohožku ve tvaru listu, kamení, nebo čokolády. Dokonce s různými nápisy. Už první vstup do bytu může být příjemný.

Držák na nože

I na kuchyňské lince to může vypadat hezky, vaření je v takovém prostředí pak jedna radost. Od různých dřevěných stojánků, magnetické lišty až po vtipné stojánky zvaných „hrdina“. Je to panáček s otvory, kam se zasunují nože. V barvách výrobci těchto praktických a originálních pomocníků, také žádné hranice nekladli.

Stojany na vína

Obývák může oslnit, originálním stojánkem na víno. Výběr je vskutku neomezený. Od dřevěných rustikálních až po moderní a extravagantní kousky. Malé i velké. Na jednu, nebo více láhví. Návštěva bude zírat a vínu to dodá ten správný drive.