Developerské projekty představují bydlení v aktuálních trendech se vším všudy /

Developerské projekty představují bydlení v aktuálních trendech se vším všudy /

Možná, že i vy patříte do početné skupiny lidí, které není lhostejno, kde a jak bydlí. Máte zkrátka určité požadavky a nároky a těchto byste se příliš nechtěli vzdávat. Pokud se v předchozích větách poznáváte, možná by bylo dobré popřemýšlet o využití některých z developerských projektů. Těch je dnes k dispozici opravdu celá řada, to by tedy bylo, abyste si nepřišli na své. V tuto chvíli vám přiblížíme tři tipy, které stojí za zmínku. Jedná se sice o projekt Nové Chabry, Zelené město 2 a Trio residence!

Nové Chabry

Nové Chabry jsou situovány v Praze 8. Developerský projekt vám nabídne praktické a všestranné bydlení, které je realizováno prostřednictvím zděních komplexů. K výběru je až 88 bytových jednotek. Nové Chabry poskytnou moderní bydlení se vším všudy. Není zapomenuto ani na možnost volnočasových aktivit či maximálního zabezpečení bydlení.

Zelené město 2

Dalším námětem k bydlení v Praze je potom Zelené město 2, tedy projekt, který je vsazen do části Prahy 9 – Hrdlořezy. Moderní architektura a až 333 bytů od 2 + kk až 4 + kk je vám tak plně k dispozici. Hledáte-li zázemí se vším všudy, je Zelené město 2 zcela jistě ideálním řešením!

Trio residence

A co potom Trio residence na Praze 5 ve Jičíně? Také zde si můžete vybudovat ideální místo pro život. V tomto případě se jedná o tři bytové domy, které čítají dohromady několik desítek samostatných bytových jednotek. Vybírat můžete z bytů o velikostech 1 + kk až 4 + kk. Máte rádi zahrádku nebo výhled ven? Ani vy nepřijdete zkrátka? Trio residence vám poskytne útulné a prostorné místo, nechybí ani možnost využití parkovacích míst!

Bydlení v Praze s sebou přináší množství pozitiv. Pokud láká i vás, máte obrovskou šanci najít nový domov v developerských projektech, u kterých je samozřejmostí spojení designu, komfortu, bezpečnosti a komplexnosti!