marble-countertops

Kamenina dodá kuchyni lesk a luxus

Kuchyňské pracovní desky musejí splňovat požadavky na funkčnost i design. Patříte-li k náročnějším  a vybíravým lidem, možná vás zaujme kamenina. Hodí se do stylu, kde vládne příroda, ale i tam, kde chcete kuchyň pozvednout na luxusní a do detailu promyšlenou záležitost. Kámen sice může působit stroze a chladně, ale v kuchyňském interiéru naopak vytvoří povznesenou a elegantní atmosféru.

Lesk, který vás oslní

Kameninové pracovní desky jsou v kuchyni vítaným doplňkem. Nemusíte se bát postupně se rozrůstajících pořezaných ploch nebo připálených míst, která vznikají například i při sekundovém odložení rozpáleného hrnce. Kamenina je navíc lehce udržovatelná a chlubí se oslnivým leskem. Materiál jako je kamenina kupodivu nabízí také široké spektrum jeho vlastního barevného provedení. Vybírejte tedy pečlivě, aby celková podoba kuchyně byla sladěná, a pracovní deska aby vám dělala radost při každém pohledu na ni. Vybírat můžete z klasických vzorů kameniny v šedé, nahnědlé a černé nebo bílé barvě, ale i trochu extravagantnějších barev jako je červená, modrá nebo žlutá. V každém případě, pokud není kameninová deska v nelichotivém kontrastu se zbytkem kuchyně, vytvoří impozantní plochu, na které bude radost připravovat všelijaké pochoutky.

656-kitchen-bath-show-3

Kamenina může obsahovat rovněž kousky recyklovaného skla

Kameninové desky v kuchyni patří mezi vkusnou a velmi trendy variantu, kterou můžete získat přesně na míru vašim požadavkům a představám o dokonalé kuchyňské desce. Dejte šanci přírodnímu materiálu a nechte se okouzlit dominantní a nepřehlédnutelnou kameninou.