5506094-usak

Čtěte svou oblíbenou knihu v pohodlném křesle

Legendární křeslo ušák se hodí nejen pro čtení knížky během deštivých chvil. Ušák je oblíbeným kouskem retro nábytku, který slaví velkolepý návrat na výsluní. Usedlé a neutrální barvy vystřídaly pestré textilie, zajímavé vzory a neobvyklé materiály. Nechybí křeslo z kvalitní kůže či designové tvary. Ušák se pozná podle typického zaobleného tvarování. Boční oblouky na opěradle ve výšce hlavy vybízí k příjemnému sezení.

Soukromí a relaxace

Sezení v takovém nevšedním křeslem se vyznačuje soukromím a relaxační zónou, která je jako stvořená pro daný okamžik. Je to místo, kam se člověk posadí a vnímá je sebe a svůj klid. Ušák navíc působí jako výrazný prvek interiéru. Letošní rok přináší křeslo ušák v nové podobě vajíčka, které je pohodlné a praktické zároveň. V budoucnu se můžeme dočkat nových tvarů, třeba bublin. Pohodlné sezení v ušáku je kompenzováno robustními rozměry, které vyniknou převážně ve velkém prostoru.

39269vlongchairdomodinamica

Moderní ušáky se hodí do stylových interiérů

První ušák vznikl ve Francii. Zřejmě proto, že Francouzi jsou požitkáři a zbožňují chvilky odpočinku. Ušák je navržen tak, aby přinesl skutečný pocit komfortu a aby člověk, podřimující v křesle, neměl zdravotní problémy a bolavou páteř. Není nic krásnějšího a příjemnějšího, než se posadit s oblíbenou knížkou do měkkého křesílka a dívat se na zasněženou krajinu či poletující listí. S ušákem zkrátka musíte splynout. Originální ušák oplývá elegancí a šarmem s nádechem kouzla z dřívějších dob.