Kůže hraje v oblasti moderního bydlení důležitou, dekoračně-účelovou úlohu. Můžete se s ní setkat ve všech podobách interiérových prostorů. Když se řekne kůže a domácnost, každý si asi vybaví koženou sedačku. Říkají vám však něco kožené obklady? Možná ano, možné, že ne, jedná se o novinku v architektonice bytových prostorů, novinku, která si velice pravděpodobně prorazí svůj směr.

kuzeKožené obklady, nebo chcete-li kožené panely, představují zajímavé, originální a aktuálně ještě nepříliš rozšířené řešení, které vnese do prostorů bydlení nádech luxusu, komfortu a elegance. Je to něco zcela jiného, než obklady ze dřeva nebo třeba kamene.

Kožené obklady a jejich výhody

Kožené obklady stěn se vyznačují nekonečnou variabilitou. Je libo mozaika nebo složitější geometrický útvar? Zakládáte si na abstrakci? Vy všichni budete nadšeni – stačí jen představivost a odhodlání.

Není to však jediná výhoda tohoto moderního bytového prvku. Velice důležitý je „pocit tepla a útulnosti“, které jsou tímto způsobem vytvořeny. Navíc potěší i jednoduchá montáž, kterou zvládnete při troše manuální zručnosti i svépomoci a bez jakýchkoliv složitých zásahů a úprav.

Kožené panely jsou k dispozici v nejrůznějších velikostech. Snadno z nich sestavíte celek. A protože jde o výrobky z kvalitní kůže, můžete počítat s dlouhou životností, minimálními nároky na údržbu a také vhodnosti, i do potencionálně nebezpečnějšího prostředí.

Kožené panely v novém i rekonstruovaném bytě

Kožené panely vytvoří jedinečné zázemí jak v novém, tak i rekonstruovaném bytě. Přemýšlíte-li, jak oživit stěny místností jednoduchým a zaručeným způsobem, je to námět, který se vyplatí vzít k úvaze!